Porzellan

Zahl der Lose: 226

Wagner & Apel fehér mázas porcelán elefánt, jelzett, 7x10,5 cm
11294.

Rufpreis:
1 400 HUF

11295.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

11296.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Wilhelmsburg porcelán petróleumlámpa, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 26,5 cm
11297.

Rufpreis:
1 200 HUF
11

Metzler & Ortloff porcelán ékszerdobozka 2 db  matricás, jelzett, apró kopásokkal.  d: 8,5 cm
11298.

Rufpreis:
4 000 HUF

2 db Oktoberfestes porcelán korsók, matricás, jelzetlen hibátlan, m: 15 cm + Levélmotívumú üvegváza, repedéssel, m: 15 cm
11299.

Rufpreis:
1 400 HUF

Mokkás csésze gyűjtemény. 6 különböző, aljjal, vegyes márkák. Jelzettek, kis kopásokkal.
11300.

Rufpreis:
3 000 HUF

Haas & Czjczek teás csésze készlet 6 személyes csésze + alj, hozzá 6 süteményes tányér. Máz alatti képk festéssel, jelzett, apró kopással
11301.

Rufpreis:
6 000 HUF

Kínai kék-fehér porcelán váza, kézzel festett, jelzetlen, kis kopásokkal, m: 19 cm
11302.

Rufpreis:
3 000 HUF
39

Lepkés porcelán párologtató, kézzel festett, azonosítatlan jelzéssel, kis repedéssel, 13x12 cm
11303.

Rufpreis:
1 200 HUF

Román Regal márkájú porcelán mikulás figura, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 22 cm
11304.

Rufpreis:
1 600 HUF

Porcelán bagoly könyvön, kézzel festett, jelzetlen, hibátlan, m: 11 cm
11305.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF