Porzellan Zahl der Lose: 226
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2293359
11294
384
Wagner & Apel fehér mázas porcelán elefánt, jelzett, 7x10,5 cm 2295875
11295
384
Mitterteich 6 db porcelán reggeliző készlet, csészékkel, aljakkal, tányérokkal, matricás, jelzett, kopásokkal
2295856
11296
384
14000
2287141
11297
384
Wilhelmsburg porcelán petróleumlámpa, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 26,5 cm 2291536
11298
384
Metzler & Ortloff porcelán ékszerdobozka 2 db matricás, jelzett, apró kopásokkal. d: 8,5 cm
2292890
11299
384
2 db Oktoberfestes porcelán korsók, matricás, jelzetlen hibátlan, m: 15 cm + Levélmotívumú üvegváza, repedéssel, m: 15 cm
2291380
11300
384
Mokkás csésze gyűjtemény. 6 különböző, aljjal, vegyes márkák. Jelzettek, kis kopásokkal. 2291379
11301
384
Haas & Czjczek teás csésze készlet 6 személyes csésze + alj, hozzá 6 süteményes tányér. Máz alatti képk festéssel, jelzett, apró kopással 2292402
11302
384
Kínai kék-fehér porcelán váza, kézzel festett, jelzetlen, kis kopásokkal, m: 19 cm 2291052
11303
384
Lepkés porcelán párologtató, kézzel festett, azonosítatlan jelzéssel, kis repedéssel, 13x12 cm 2291047
11304
384
Román Regal márkájú porcelán mikulás figura, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 22 cm 2291131
11305
384
Porcelán bagoly könyvön, kézzel festett, jelzetlen, hibátlan, m: 11 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF