Porzellan Zahl der Lose: 226
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2225759
11222
384
Hollóházi porcelán korsók, 2 db, matricával, jelzett, apró kopásokkal, m: 15,5 cm
2263867
11223
384
Hollóházi porcelán tányér, "Sárospataki Református Templom 1781-1981" felirattal, matricás/kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 24 cm 2274139
11224
384
Hollóházi virág mintás tálka, Észak-Budai ÁFÉSZ jelzéssel, matricás, hibátlan, h: 14 cm
2245452
11225
384
Zsolnay porcelán fát szedő kisfiú, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, sapkája ragasztott 15×13,5 cm
2216244
11226
384
Hollóházi virágmintás porcelán váza, matricás, jelzett, apró kopásokkal, m: 18 cm
2289677
11227
384
Hollóházi porcelán teás csésze aljjal, 6+6 db, matricás, jelzett, kopásnyomokkal
2293212
11228
384
Hollóházi porcelán bögre és cukortartó fedéllel, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 11 és m: 9 cm
2292790
11229
384
Hollóházi porcelán bohóc kislánnyal, kézzel festett, jelzett, kopásokkal, m: 21,5 cm 2291187
11230
384
Hollóházi női akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 13x22 cm 2291099
11231
384
Hollóházi kos formájú dobozka, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, 10,5x9 cm 2291029
11232
384
Hollóházi libás lány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 21 cm 2291069
11233
384
Hollóházi porcelán kutya, kézzel festett, jelzett, apró lepattanással, m: 15 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF