Porzellan Zahl der Lose: 226
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2291530
11234
384
Hollóházi bonbonniere Szerencsi felirattal. Matricás, jelzett, kis kopásokkal. d: 13 cm 2291235
11235
384
2200
Aquincumi esernyős porcelán lány figura, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 14 cm
2285690
11236
384
Aquincum cipőfűző kisfiú figura, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal m: 10,5 cm
2109934
11237
384
2239470
11238
384
'Budapest' feliratú, háromszögletű, Aquincumi porcelán tálka és csészécske, matricás, jelzett, kopott,10x10x10 cm, 6x6x6x4,5 cm
2294234
11239
384
Aquincum porcelán hamutál. Sopron Matricás, jelzett, kopásokkal. 11 cm 2291794
11240
384
Aquincumi porcelán kacsa pár, kézzel festett, jelzett, egészen apró kopásnyomokkal, m: 5,5 cm
2291147
11241
384
Drasche virágmintás váza, kézzel festett, jelzett, kopásokkal, m: 27 cm 2295570
11242
384
Drasche porcelán pincsi kutya figura, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, Lillafüred felirattal, h: 11 cm 2295484
11243
384
Drasche porcelán őzike, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 15 cm 2294240
11244
384
Drasche kulacs Debrecen felirattal. Részben kézzel festett, jelzett, kis kopással. 10 cm
2294247
11245
384
Kispest kulacs fehér mázast, jelzett, kis kopással. 14 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF