Porzellan Zahl der Lose: 226
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2291254
11306
384
Rokokó párt ábrázoló porcelán, kézzel festett, jelzetlen, repedéssel, kopásokkal, 9x12 cm 2291261
11307
384
Pirkenhammer porcelán kutya figura fiúval, lepattanással, m: 12 cm 2291693
11308
384
4200
Apulumi porcelán kávéskészlet, matricás, jelzett, 1 db kiöntő, 1 db cukortartó, 12 db csésze, 12 db csészealj, kis kopásokkal 2293201
11309
384
Cluj-Napoca porcelán, 6 db kis és egy közepes méretű tálka, levonóképes, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 11 és 15,5 cm 2293111
11310
384
3800
Epiag D.F. csehszlovák porcelán teás készlet, matricás, jelzett, 5 db csésze és 5 dbalj, kanna fedéllel, tej kiöntő, cukortartó fedéllel, egyik csészén és aljon repedéssel
2293241
11311
384
Alföldi porcelán kiöntő, matricás "Haspártiak vendéglője" felirattal és logóval, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 8,5 cm és kínai porcelán mokkás készlet, hiányos, 5 db csésze és 6 db alj, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 5,5 cm
2288560
11312
384
Szarvasok. Jelzett, kézzel festett porcelán. Hibátlan. 15x14 cm 2288584
11313
384
II. Vilmos császár, levelet olvasó I. világháborús német katona. Két porcelán figura. Biszkvit, festett. hibátlanok. 12-13 cm 2288578
11314
384
Pirkenhammer fiúcska. Kézzel festett, jelzett, kis lepattanással. 12 cm
2288574
11315
384
Bertram fiúscska. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 12 cm 2288570
11316
384
Porcelán bonbonniere. Matricás, jelzett, hibátlan. d: 10 cm
2096487
11317
384
200
Jelzett sirály, kézzel festett, apró kopásnyomokkal, m: 17 cm, 11×11 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF