Porzellan

Zahl der Lose: 226

Rokokó párt ábrázoló porcelán, kézzel festett, jelzetlen, repedéssel, kopásokkal, 9x12 cm
11306.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Pirkenhammer porcelán kutya figura fiúval, lepattanással, m: 12 cm
11307.

Rufpreis:
2 000 HUF

Apulumi porcelán kávéskészlet, matricás, jelzett, 1 db kiöntő, 1 db cukortartó, 12 db csésze, 12 db csészealj, kis kopásokkal
11308.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Cluj-Napoca porcelán, 6 db kis és egy közepes méretű tálka, levonóképes, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 11 és 15,5 cm
11309.

Rufpreis:
1 200 HUF

Epiag D.F. csehszlovák porcelán teás készlet, matricás, jelzett, 5 db csésze és 5 dbalj, kanna fedéllel, tej kiöntő, cukortartó fedéllel, egyik csészén és aljon repedéssel
11310.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Alföldi porcelán kiöntő, matricás "Haspártiak vendéglője" felirattal és logóval, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 8,5 cm és kínai porcelán mokkás készlet, hiányos, 5 db csésze és 6 db alj, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 5,5 cm
11311.

Rufpreis:
1 200 HUF

Szarvasok. Jelzett, kézzel festett porcelán. Hibátlan. 15x14 cm
11312.

Rufpreis:
2 400 HUF

II. Vilmos császár, levelet olvasó I. világháborús német katona. Két porcelán figura. Biszkvit, festett. hibátlanok. 12-13 cm
11313.

Rufpreis:
6 000 HUF

Pirkenhammer fiúcska. Kézzel festett, jelzett, kis lepattanással. 12 cm
11314.

Rufpreis:
2 800 HUF

Bertram fiúscska. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 12 cm
11315.

Rufpreis:
2 800 HUF

Porcelán bonbonniere. Matricás, jelzett, hibátlan. d: 10 cm
11316.

Rufpreis:
1 400 HUF

Jelzett sirály, kézzel festett, apró kopásnyomokkal, m: 17 cm, 11×11 cm
11317.

Rufpreis:
200 HUF
0,54
0,63

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF