Porzellan Zahl der Lose: 226
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2289704
11318
384
Bohemia csehszlovák hiányos porcelán étkészlet, tál d: 23 cm m: 6 cm, lapos kínáló 24x36 cm, kerek lapos tál d: 30,5 cm, leveses tál d: 23 cm m: 10 cm, 5 db mély- és 5 db lapos tányér, szószos tál, fűszertartó edényke, matricás, jelzett, kopásnyomokkal
2290408
11319
384
Antik porcelán reggeliző kisfiú figura, kézzel festett, jelzett, javított, m: 7,5 cm 2290489
11320
384
Royal Dux tigris, kézzel festett, jelzett, apró mázhibákkal, h:20 cm, m: 8 cm 2209491
11321
384
2027724
11322
384
Polonne puma, kézzel festett, jelzett, foltos, m: 15,5 cm
2067033
11323
384
2233577
11324
384
4 db mini porcelán liba figura 3 cm, 5,5 cm
2026866
11325
384
3400
2211199
11326
384
Porcelán kislány figura, fehér mázas, jelzés nélkül, apró mázhibákkal, m: 11 cm
2274157
11327
384
Ingres Weiss Marienbad áttört porcelán virág mintás tál, matricás, jelzett, hibátlan, d: 23 cm 2274178
11328
384
Schumann dísztál, matricás, jelzett, hibátlan, d: 32 cm
2070446
11329
384
2 db porcelán tál, egyik matricás, hajszálrepedéssel d: 32 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF