Porzellan

Zahl der Lose: 226

Bohemia csehszlovák hiányos porcelán étkészlet, tál d: 23 cm m: 6 cm, lapos kínáló 24x36 cm, kerek lapos tál d: 30,5 cm, leveses tál d: 23 cm m: 10 cm, 5 db mély- és 5 db lapos tányér, szószos tál, fűszertartó edényke, matricás, jelzett, kopásnyomokkal
11318.

Rufpreis:
5 000 HUF

Antik porcelán reggeliző kisfiú figura, kézzel festett, jelzett, javított, m: 7,5 cm
11319.

Rufpreis:
5 000 HUF

Royal Dux tigris, kézzel festett, jelzett, apró mázhibákkal, h:20 cm, m: 8 cm
11320.

Rufpreis:
2 800 HUF

11321.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Polonne puma, kézzel festett, jelzett, foltos, m: 15,5 cm
11322.

Rufpreis:
2 000 HUF

11323.

Rufpreis:
1 000 HUF

4 db mini porcelán liba figura 3 cm, 5,5 cm
11324.

Rufpreis:
1 200 HUF

11325.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Porcelán kislány figura, fehér mázas, jelzés nélkül, apró mázhibákkal, m: 11 cm
11326.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ingres Weiss Marienbad áttört porcelán virág mintás tál, matricás, jelzett, hibátlan, d: 23 cm
11327.

Rufpreis:
1 000 HUF

Schumann dísztál, matricás, jelzett, hibátlan, d: 32 cm
11328.

Rufpreis:
1 000 HUF

2 db porcelán tál, egyik matricás, hajszálrepedéssel d:  32 cm
11329.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF