Porzellan Zahl der Lose: 226
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2291626
11185
384
Zsolnay szikláról leselkedő sas, eozin mázas, jelzés nélkül, alján kis repedéssel és apró javított sérüléssel, m: 5,6 cm 2295657
11186
384
Zsolnay porcelán fésülködő akt, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 22 cm 2295465
11187
384
Zsolnay búgócsigás kisfiú, kézzel festett, jelzett (Sinkó András), hibátlan, 16×8,5×12 cm
2227995
11188
384
2260356
11189
384
Zsolnay ülő kislány. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 7 cm
2273498
11190
384
Zsolnay korsós kislány, kézzel festett, jelzett,hibátlan, m: 7,5 cm 2290412
11191
384
2 db Zsolnay porcelán őzmama gidával, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 8 cm
2288748
11192
384
Zsolnay kislány kosárral, alapmázas. Jelzés nélkül. Öntési hibával. 8 cm 2288749
11193
384
Zsolnay porcelán foxi, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 12×7 cm
2288751
11194
384
Zsolnay boxer, alapmázas, jelzés nélkül, hibátlan, m:12,5 cm 2288753
11195
384
Zsolnay porcelán fiú, fehér mázas, jelzett, hibátlan, m: 18 cm 2288757
11196
384
Zsolnay porcelán fiú labdával, fehér mázas, jelzett, tűzrepedéssel, m: 11 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF