Porzellan

Zahl der Lose: 226

Herendi Viktória mintás asztali lámpa, búra nélkül. Kézzel festett, jelzett, javított töréssel a lábán 33 cm az égőig
11125.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Herendi Viktória mintás porcleán tálka. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal. 13x9 cm
11126.

Rufpreis:
2 000 HUF

Herendi Viktória mintás kaspó, kézzel festett, jelzett (Herend Hungaria 1945), hibátlan, m: 14,5 cm, d: 20,5 cm
11127.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Herendi Viktória mintás hamutartó, kézzel festett, jelzett, apró kopással, 13,5x9 cm
11128.

Rufpreis:
2 400 HUF

Herendi Viktória mintás porcelán tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 9x5,5 cm
11129.

Rufpreis:
1 200 HUF

Herendi Viktória mintás porcelán tálka, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, 9x5,5 cm
11130.

Rufpreis:
1 200 HUF

Herendi Viktória mintás porcelán mini váza, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 7 cm
11131.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Herendi porcelán Viktória mintás leveles tálka, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, kissé piszkos, 14,5×8 cm
11132.

Rufpreis:
2 000 HUF
14

Herendi Viktória mintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 12 cm
11133.

Rufpreis:
5 000 HUF

Herendi Apponyi mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 20 cm
11134.

Rufpreis:
6 000 HUF

Herendi Eton mintás mélytányér, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, d: 22,5 cm
11135.

Rufpreis:
3 000 HUF

Herendi Eton mintás lapostányér, kézzel festett, jelzett, kopásokkal, d: 25,5 cm
11136.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF