Porzellan Zahl der Lose: 226
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2292588
11125
384
Herendi Viktória mintás asztali lámpa, búra nélkül. Kézzel festett, jelzett, javított töréssel a lábán 33 cm az égőig
2292879
11126
384
Herendi Viktória mintás porcleán tálka. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal. 13x9 cm
2290397
11127
384
24000
Herendi Viktória mintás kaspó, kézzel festett, jelzett (Herend Hungaria 1945), hibátlan, m: 14,5 cm, d: 20,5 cm
2262941
11128
384
Herendi Viktória mintás hamutartó, kézzel festett, jelzett, apró kopással, 13,5x9 cm
2289807
11129
384
Herendi Viktória mintás porcelán tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 9x5,5 cm 2289810
11130
384
Herendi Viktória mintás porcelán tálka, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, 9x5,5 cm 2295718
11131
384
3400
Herendi Viktória mintás porcelán mini váza, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 7 cm
2295498
11132
384
Herendi porcelán Viktória mintás leveles tálka, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, kissé piszkos, 14,5×8 cm 2295618
11133
384
Herendi Viktória mintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 12 cm 2291053
11134
384
Herendi Apponyi mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 20 cm 2262230
11135
384
Herendi Eton mintás mélytányér, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, d: 22,5 cm
2262259
11136
384
Herendi Eton mintás lapostányér, kézzel festett, jelzett, kopásokkal, d: 25,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF