Herendi mini - és Ens rózsa, kézzel festettek, jelzettek, apró kopásny... https://www.darabanth.com/de/384-Fernauktion/384.0/Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500005/Herendi-mini-es-Ens-rozsa-kezzel-festettek-jelzettek-apro-kopasnyomokkal-a-herendi-rozsC3~II2293709
2293709
11151
384
Beschreibung: Herendi mini - és Ens rózsa, kézzel festettek, jelzettek, apró kopásnyomokkal, a herendi rózsákon lepattanásokkal,
3,5x5x4,5 cm és 3x2x2 cm
: karap_norbert