Régi Herendi áttört csésze sárkányos füllel. Kézzel festett, jelzett, ... https://www.darabanth.com/de/384-Fernauktion/384.0/Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500005/Regi-Herendi-attort-csesze-sarkanyos-fullel-Kezzel-festett-jelzett-serult-d-10-cm-m~II2292793
2292793
11115
384
Beschreibung: Régi Herendi áttört csésze sárkányos füllel. Kézzel festett, jelzett, sérült. d: 10 cm, m: 7 cm
: karap_norbert