11285. Beendet 384. Fernauktion Porzellan
1 000 HUF
0 HUF
Áttört szélű kisgyerekes illusztrációjú porcelán tál, matricás, jelzés nélkül, kopott, 23x5 cm + Kínai kék-fehér tálkák, 2 db, kézzel festett, jelzett, 11,5x5,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert