11248. Beendet 384. Fernauktion Porzellan
2 000 HUF
0 HUF
Rosenthal porcelán kínálótál, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, kis lepattanással, 28x37 cm+ C.T. Altwasser porcelán kínálótál, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, 43x32 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : scanner