Porcelán Tételek száma: 371
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2525617
11299
408
30000
Hollóházi porcelán váza Faragó Miklós (1947- ) által tervezett, "Le Quattro Staggioni" A négy évszak sorozatból az Ősz dekorral díszített 4 személyes mokkás készlet. Limitált szériás, certifikát sorszámozott, 1484/1999 sorszámmal. Levonóképes, aranyozott, jelzett, tanúsítvánnyal, minimális kopással. 2532161
11300
408
Hollóházi Szász Endre tervezte falitányér, matricás, jelzett, hibátlan, kartondobozban, d:24,5 cm 2524466
11301
408
Hollóházi Szász Endre porcelán medál, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, h: 6 cm 2522215
11302
408
26000
Hollóházi, Szász Endre, 4 db porcelán. Váza m: 20 cm, tálka d: 8 és 15,5cm, bonbonniere 13x9cm. Apró kopásokkal, pár lepattanással. Jelzett. 2440687
11303
408
Hollóházi Jurcsák László által tervezett mintával díszített bonbonier. Matricás, jelzett, minimális kopással, d: 17 cm 2524096
11304
408
Hollóházi Szász Endre által tervezett bonbonniere. Matricás, jelzett, hibátlan. 9x7,5 cm 2524095
11305
408
Hollóházi Jurcsák László által tervezett váza és bonbonniere. Matricás, jelzett, hibátlan. m: 11 cm, d: 12 cm 2531059
11306
408
Jurcsák László által tervezett Hollóházi porcelán bonbonier, kopott, jelzett, d:7cm 2528031
11307
408
Hollóházi Karácsony mintás váza m:22cm, tálka 14x12cm, gyertyatartó m:4,5cm. Matricás porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, gyári kartondobozban. 2524362
11308
408
Hollóházi hattyú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 8 cm 2524365
11309
408
Hollóházi kacsa, kézzel festett, jelzett, kis kopással, m: 18 cm 2524368
11310
408
Hollóházi malac, kézzel festett, jelzett, hibátlan 5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft