Porcelán Tételek száma: 371
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2531049
11287
408
Zsolnay virágmintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 13 cm 2506140
11288
408
Zsolnay porcelán váza, jelzett, matricás, apró kopásokkal, m: 15 cm 2526409
11289
408
1976 'Magyar Éremgyűjtők Egyesülete VII. Vándorgyűlése Pécs - Mohács - 1976.aug.28-29.' II. (Jagelló) Lajos gemma szerű portréjával. Egyoldalas Zsolnay eozin mázas porcelán plakett díszdobozban d: 9 cm 2522939
11290
408
Zsolnay virág mintás hamutálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 9 cm, m: 4 cm 2522935
11291
408
Zsolnay vázácska és tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlanok. d: 8 cm, m: 8 cm 2467250
11292
408
Zsolnay csupor. Fehér mázas, jelzett, kopásokkal m: 11 cm 2524099
11293
408
Zsolnay virág mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m:13 cm 2524100
11294
408
Zsolnay virág mintás készlet: tálka, váza, mini kaspó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d:13 cm, m: 12 cm 2524097
11295
408
Zsolnay pillangó mintás váza. Kézzel festett, jelzett, kis mázhibával m:12 cm 2524098
11296
408
Zsolnay pillangó mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m:13,5 cm 2524389
11297
408
Zsolnay porcelán teás készlet. Matricás, jelzett, hiányos (csak 5 személyes), kopásokkal. 2394703
11298
408
Zsolnay porcelán teáskanna, fehér mázas, jelzett, kis kopással, lepattanással. m: 17,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft