Porcelán Tételek száma: 371
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2527516
11408
408
Ló formájú könyvtámasz, (1db), bisquit porcelán, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 14,5cm 2527679
11409
408
Vegyes fajansz tétel, kézzel festett, részben jelzett, kopott, mázrepedt, néhányon csorba, repedés. m: 0,5 és 14 cm között. (Kancsó, tálka, butykos, csengő stb.) 2529711
11410
408
Long John tejes kanna, porcelán, jelzett, kopott, m: 17cm 2529720
11411
408
Versaille jelzett matricás porcelán tányér, kopott, d:16cm 2529971
11412
408
Kínai porcelán dísztál, kopott, jelzés nélkül. d:31cm 2531021
11413
408
Union márkás főzelékes tál és sültes tál, matricás porcelán, jelzett kopott. 2530986
11414
408
Victoria China csehszlovák 6 személyes teáskészlet, Jelzett, erősen kopott, vaspöttyökkel, tejkiöntő repedt. 2531045
11415
408
2 db füles bögre, matricás, jelzés nélkül, kopott, m: 8,5cm 2531042
11416
408
AML német mokkáscsésze készlet dobozban, jelzett, hibátlan. 2531076
11417
408
24000
Zsolnay Kisfaludi Strobl Zsigmond: Fürdőző nő, fehér mázas porcelán, jelzett, kopásnyomokkal. m:32cm 2522164
11418
408
Jelzés nélkül: Mókus. Kézzel festett porcelán. Kopott. m: 14 cm 2522168
11419
408
2 db madár. Kézzel festett porcelán. Kopott. jelzés nélkül. m: 18 és 20 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft