Victoria China csehszlovák 6 személyes teáskészlet, Jelzett, erősen ko... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/408/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~6/Victoria-China-csehszlovak-6-szemelyes-teaskeszlet-Jelzett-erosen-kopott-vaspottyokkel-te~II2530986
2530986
11414
408
Leírás: Victoria China csehszlovák 6 személyes teáskészlet, Jelzett, erősen kopott, vaspöttyökkel, tejkiöntő repedt.
: nagy_andras