Porcelán Tételek száma: 371
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2525546
11347
408
Hollóházi virágmintás gyertyatartó és csengő, matricás, jelzett, hibátlan, m:11-14 cm 2525550
11348
408
Hollóházi Erika mintás 'tét a tét' mokkás készlet. Tejkiöntőn apróbb csorba. Matricás porcelán. Jelzett. 2478126
11350
408
Holloházi virág mintás karmos váza, matricás, jelzett, hibátlan, m: 15,5 cm 2522379
11351
408
Hollóházi Echt kobalt porcelán tálka, kopott, repedésekkel, jelzett, 11x4,5cm 2532179
11352
408
Hollóházi egy személyes porcelán reggeliző készlet (1 tányér, 1 csésze, 1 alátét) matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, tányér d: 20 cm, alátét d: 17 cm, csésze m: 8 cm, d: 11 cm 2522189
11353
408
Aquincumi királylány és béka királyfi, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 21,5 cm 2522242
11354
408
Aquincum vitorláshal, kézzel festett porcelán, kopásnyomokkal, jelzett, m: 17 cm 2528036
11355
408
Aquincum angyalka, kézzel festett, kopásnyomokkal, jelzett, m:9 cm 2522165
11356
408
Aquincum fiú nyúllal. Kézzel festett porcelán. Kopott. Jelzett. m: 14 cm 2522166
11357
408
Aquincum cipőfűző fiú . Kézzel festett porcelán. Kopott. Jelzett. m: 11 cm 2522167
11358
408
Aquincum lányka. Kézzel festett porcelán. Kopott. Jelzett. m: 6 cm 2526595
11359
408
Aquincumi porcelán kislány macival, kézzel festett, jelzett, kisebb kopásnyomokkal, m: 14,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft