Porcelán Tételek száma: 371
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2444890
11517
408
Schlagenwaldi porcelán levesestál aljával, fedő nélkül. Jelzett, kopott. m: 18 cm 2466883
11518
408
2 db kék, matricás porcelán vázácska, kopott, m: 8,5 és 14,5 cm 2493169
11519
408
Szarvas vadászkutyákkal. Kézzel festett porcelán, jelzett: GDR. 1970 körül. Sérülésekkel. m: 21 cm 2498650
11520
408
Oblatt Júlia Hódmezővásárhely jelzett, matrivás porcelán sültes tál, kopott, 40x27 cm. Oblatt Júlia gyára Hódmezővásárhelyen 1943-ig működött. 2488065
11521
408
Régi jelzett kis kanna fedő nélkül, kopott, 15x14 cm. 2468078
11522
408
Barokk jelenetes retró porcelán dobozka fém szerelékkel. Matricás, jelzett, kis kopással, d: 5,5 cm 2424077
11523
408
Höchst porcelán levél formájú kínáló, jelzett, mázhibákkal, egészen apró lepattanással, 19x14,5 cm, m: 4 cm 2442098
11524
408
Németjuhász, festett majolika, jelzett, kopott, mázrepedt. m: 29 cm 2499057
11525
408
Wien Stephansdom fajansz tál, áttört ón kerettel. Jelzés nélkül, matricás d: 25 cm 2502897
11526
408
2 db porcelán kínáló tál. XX sz. eleje cseh jelzés nélkül 42x22 cm + jelzett csehszlovák. Részben kézzel festett, kis kopásokkal 2498951
11527
408
Dísztányér, páván ülő hölgy, kézzel festett porcelán, jelzés nélkül, kopott, d: 29 cm. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: