Porcelán Tételek száma: 371
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2528877
11457
408
2 db sörös korsó, porcelán és üveg, kopásnyomokkal, m: 14 és 17 cm 2528927
11458
408
Virág és pillangómintás román porcelán váza, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, m: 19 cm 2529007
11459
408
Román porcelán fiú szőlőfürttel, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 14,5 cm 2529001
11460
408
2200
Porcelán sirály és hattyú, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 11,5 és 16 cm 2526412
11461
408
Ens madár figura. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 9 cm 2529244
11462
408
3800
Bavaria porcelán teáscsésze, alátét és desszertes tányér, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, 3 db 2522991
11463
408
Jelzés nélkül: Antik jelenetes porcelán dobozka. Matricás, jelzett, kis kopással, réz peremmel. d: 8 cm 2522990
11464
408
Wagner & Apel tangóharmonikás kisfiú. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 12 cm 2522966
11465
408
Szarvasok. Keletnémet porcelán figura. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal m: 27 cm 2523181
11466
408
2200
5 db Bavaria porcelán mokkás csésze ezüst mázzal, Jelzett, kopásokkal. 2531155
11467
408
2 db Gorodnicki porcelán kiöntő, 2 db. Retró Szovjet Matricás, jelzett, kis kopással, 12, 18 cm 2531129
11468
408
Wade English life teapots angol teás kanna rajzokkal. Matricás jelzett, hibátlan 13 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft