Porcelán Tételek száma: 371
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2511070
11481
408
3800
Román porcelán balerina, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 26 cm 2511103
11482
408
Karlsbadi porcelán étkészlet és teás készlet, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, lepattanással 2511115
11483
408
3 db porcelán váza és kosár, jelzettek, kopásnyomokkal, m: 10 és 11 cm 2511089
11484
408
2 db áttört porcelán kosár, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, d: 10 és 22 cm 2511059
11485
408
Biszkvit porcelán kígyó, jelzett, koszos, m: 24,5 cm 2511051
11486
408
Kobaltkék porcelán váza, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 37 cm 2512009
11487
408
4800
Mitológiai jelenetes porcelán csésze és alj, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, d: 14 cm, m: 8,5 cm 2463161
11488
408
Hölgy virágos ruhában, porcelán figura, részben kézzel festett, jelzés nélkül, m: 19,5 cm 2531574
11489
408
Pásztor legény, magyaros öltözetben. Porcelán figura, Jelzés nélkül, sérült 18 cm 2496842
11490
408
4 db Kahla mokkáscsésze aljjal, kopott, jelzett. 2496838
11491
408
Bavaria kézzel porcelán szószostál, jelzett, kopott, 20x14x9cm 2463794
11492
408
Orosz rózsás kávés készlet, pótolt fedőkkel, porcelán. Jelzett. Kopott. (5 db csésze, 6 db alj, 3 db szerviz) Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft