Porcelán Tételek száma: 371
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2485022
11505
408
2200
Henneberg porcelán mokkás készlet, 5 személyes, matricás, jelzett, minimális kopással 2486787
11506
408
2200
Altrohlau csehszlovák porcelán kávés kanna és cukortartó. Kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 16,5 cm és 9 cm 2524165
11507
408
Ens porcelán rózsa. Kézzel festett, jelzett, sérült. 8 cm 2449982
11508
408
6 db modern porcelán kávés csésze aljjal, matricás, jelzés nélkül, kisebb kopásnyomokkal, m: 5,5 cm és d: 11 cm 2467164
11509
408
2 db nagy méretű tál. Jelzettek, matricás, hajszálrepedéssel mindkettő d: 30 cm 2439268
11510
408
Női akt,fehér mázas porcelán, jelzés nélkül, vaspötty, kopott. m: 14,5cm 2440480
11511
408
4200
Unterweissbach fekvő puttó, fehér porcelán, jelzett, kopás nyomokkal, újja restaurált. h:15 cm 2439262
11512
408
Női akt,fehér mázas porcelán, jelzés nélkül, vaspötty, kopott. m: 22cm 2499389
11513
408
Lippelsdorf lovak. Kézzel festett, jelzett, gyári vaspöttyök és mázhibák. 21x18,5 cm 2467162
11514
408
Cseh porcelán dísztál, lányokkal. Matricás, jelzés nélkül, kopásokkal d: 30 cm 2506971
11515
408
Bajor PM porcelán szett Dobozka, tálka 14 cm, 6x6 cm 2417453
11516
408
Német porcelán ékszeres dobozka, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, 8×6 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft