Porcelán Tételek száma: 371
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2529077
11445
408
Kínai porcelán férfi, kézzel festett, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 35 cm 2529075
11446
408
Román biszkvit porcelán fiú és lány, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 21 cm 2526304
11447
408
Csehszlovák 12 személyes mokkás készlet, csésze+alj, matricás, jelzett, kopásnyomokkal 2529054
11448
408
Román porcelán fiú, kézzel festett, jelzett, sérült, m: 20 cm 2529239
11449
408
Román porcelán lantos férfi és nő, kézzel festett, jelzett, lepattanásokkal, m: 24,5 cm 2529338
11450
408
Royal Copenhagen porcelán tál, levonóképes, jelzett, hibátlan, d: 20 cm 2529332
11451
408
4800
Gustavsberg svéd porcelán dísztál, 3 db, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 17,5 és 21,5 cm 2529334
11452
408
5500
Rörstrand porcelán tál, 3 db, levonóképes, jelzett, hibátlan, d: 21 cm 2528934
11453
408
Német porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 15 cm 2528828
11454
408
Wallendorf porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 20,5 cm 2528834
11455
408
Kék-fehér csíkos román porcelán váza, jelzett, kopásnyomokkal, m: 18,5 cm 2528874
11456
408
2 db porcelán kutya, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, h: 14 és 18 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft