Porcelán Tételek száma: 371
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2522190
11323
408
Hollóházi porcelán táncosnő, kézzel festett, jelzett, kopott, m: 25 cm 2522188
11324
408
Hollóházi liba, kézzel festett, jelzett, kis kopással, m: 16 cm 2499393
11325
408
Hollóházi pálinkás porcelán butykos 6 pohárral. Matricás, jelzett, hibátlan 2490846
11326
408
Hollóházi kobaltkék medalionos díszváza, mitológia jelenetes. Kopott. Jelzett. m: 30 cm 2454784
11327
408
Hollóházi butykos, Galyatető felirattal, matricás porcelán. Jelzett. Hibátlan. m: 19cm 2336936
11328
408
Hollóházi porcelán süteményes tál és 6 db tányér, jelzett, matricás, kis kopásokkal, d: 9 cm, 30 cm 2499385
11329
408
Hollóházi Pannónia collection porcelán teáskanna. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 22 cm 2524160
11330
408
Hollóházi porcelán bonbonniere rózsás fedéllel. Kézzel festett ,jelzett, apró lepattanással. 11,5 cm 2524384
11331
408
Hollóházi bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 15x11 cm 2440714
11332
408
Hollóházi porcelán rózsás bonbonier. Matricás/kézzel festett, jelzett, minimális kopással, d: 17 cm, m: 13,5 cm 2524490
11333
408
Hollóházi porcelán Eduscho cukortartó doboz, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 10 cm 2495644
11334
408
Hollóházi Sopron látképes kulacs. Matricás, jelzett, minimális kopással. 20 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft