Porcelán Tételek száma: 371
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2526302
11203
408
Herendi porcelán Apponyi mintás váza. Kézzel festett, jelzett, peremén hajszálrepedéssel. 23,5 cm 2363387
11204
408
180000
Kikiáltási ár:
180 000 Ft
2363346
11205
408
60000
Herendi régi, Eton mintás mokkás készlet. Kézzel festett, jelzett, egy csészén két aljon hajszálrepedéssel, kanna fedelén lepattanással. 2531551
11206
408
Herend ékszertartó doboz, kézzel festett, BZS jelzéssel, festő jelzéssel (Kertes? János), apró kopásnyomokkal, 7,5x4,5 cm 2526184
11207
408
Herendi Eton mintás tálka. Kézzel festett, jelzett (Herend 1942), minimális kopással, 9,5x7,5 cm 2526191
11208
408
Herendi virágmintás tejszín kiöntő. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, m: 7 cm 2526208
11209
408
Herendi virágmintás porcelán tojás. Kézzel festett, jelzett (Herend Hungary 1940), kis lepattanásokkal, kopásnyomokkal, 7x5x4,5 cm 2524065
11210
408
Herendi porcelán virágmintás mini váza, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 4,5 cm 2530997
11211
408
Herendi virágmintás fedeles teatartó, kopott, jelzett másod osztály, rózsákon csorba, m:20cm 2531010
11212
408
Herendi virág mintás váza. Kézzel festett, jelzett, másodosztály, kopásnyomokkal. m:15 cm 2532751
11213
408
Zsolnay Tavasz mintás váza, kézzel festett porcelán, jelzett, hibátlan, m:11,5cm 2528797
11214
408
Herendi 1941 hamutál és gyufatartó, jelzett, kopott, m: 4cm, 9x6cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft