Porcelán Tételek száma: 371
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2528145
11215
408
Herendi petrezselyemmintás váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 15 cm 2528130
11216
408
Herendi zöld Apponyi mintás fonott tálka. Kézzel festett porcelán, jelzett, kopásnyomokkal. d: 9,5cm 2527848
11217
408
100000
Herendi 1944 petrezselyem mintás hiányos étkészlet. 12db lapostányér, 1 db mártásos tál aljával, 3db süteményes tányér, 1db főzelékes tál, 1db salátás tál, 6db leveses tányér, 1db tortatál, 1db pecsenyés tál. Kopott, jelzett.
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
2527610
11218
408
Herendi virágmintás levél formájú kínáló tál. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, 20x17 cm 2526632
11219
408
90000
Herendi Eton mintás 12 személyes teás, mokkás (cukortartója virág mintás, erősen sérült) és süteményes készlet. Kézzel festett, nyomott háncs mintás porcelán, jelzett: (1940, 4 db mokkás csésze pótolt, modern jelzéssel. Kopásnyomokkal. Hiányos!! Hiány: (1 db teás csészealj, 1 db teás cukortartó, 1 db süteményes tortatál). Sérülések: (1 db süteményes tányér repedt, 1 db mokkás csésze repedt, 1 db mokkás csészealj csorba, 1 db mokkás csésze ragasztott, csorba, 1 db mokkás csésze repedt, mokkás és teás kiöntő fedélrózsája csorba, 1 db teáscsésze repedt, 1 db teáscsésze alj csorba, 1 db mokkás virágmintás cukortartó erősen sérült) 2526422
11220
408
Herendi petrezselyemmintás csontos tálka. Kézzel festett, jelzett, kopott. 18,5x12,5 cm 2526420
11221
408
Herendi virág mintás mintás, két ágú gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, kopott, m: 22,5 cm 2525781
11222
408
Herendi 1947 virágmintás tejkiöntő, kézzel festett porcelán, kopásnyomokkal. Jelzett. m: 7 cm 2524778
11223
408
Herendi lámpa, kézzel festett porcelán, nincs kipróbálva, kopásnyomokkal, poros megkímélt állapotú ernyővel. m: cca. 42 cm (ernyővel) 2524064
11224
408
2 db Herendi fonott tálka. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal. d: 9 cm, d: 12 cm 2523670
11225
408
Herendi fehér mázas porcelán Mozart büszt, jelzett, hibátlan, m: 20,5 cm 2523669
11226
408
Herendi fehér mázas porcelán váza, jelzett, hibátlan, m: 22 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: