Porcelán Tételek száma: 371
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2524059
11239
408
Herendi porcelán sárga rózsa, kézzel festett, jelzett, sérült, : 8 cm 2520991
11240
408
28000
Herendi porcelán Ludas Matyi, gazdagon díszített magyaros mintával. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 21,5 cm, h: 26 cm 2520989
11241
408
28000
Herendi Déryné, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m:21 cm 2531003
11242
408
Herendi foxi, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 19,5 cm, h: 31 cm 2530999
11243
408
Herendi porcelán turul, kézzel festett, jelzett, erősen restauráltl, m: 33 cm 2528816
11244
408
Herendi tyúk formájú csikknyomó, jelzett, kopott, m: 2,5cm 2528386
11245
408
Herendi Lenin porcelán büszt, fehér mázas és biszkvit, kopásnyomokkal, jelzett, m: 17 cm 2527603
11246
408
Herendi porcelán papagáj, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 7 cm 2527605
11247
408
Herendi matyó vándor csikknyomó . Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal. m: 6,5 cm 2524048
11248
408
30000
Herendi táncoló juhász, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, másod osztály, m: 32 cm 2524049
11249
408
Herendi Matyó-Madonna. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal. 17,5 cm 2524051
11250
408
Herendi fehér mázas hattyú, jelzett, hibátlan, m: 11 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft