Porcelán Tételek száma: 371
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2524053
11251
408
Herendi porcelán nyuszi, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 10 cm 2523688
11252
408
46000
Herendi fehér mázas, papagájos kínáló, jelzett, hibátlan, m: 27cm, d: 36 cm 2523676
11253
408
40000
Óherendi figurális lámpatest, fehér mázas porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, m: 29cm 2523672
11254
408
Herendi csigán lovagló puttó kézzel festett aranyozott jelzett porcelán figura kopásnyomokkal, kopásnyomokkal. 17x19cm 2523671
11255
408
30000
Herendi nagy méretű jegesmedve szobor. Jelzett (Markup Béla 1927), Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:19, h:21 cm 2522246
11256
408
Herendi fürdőző nő, figura, kézzel festett porcelán, kopásnyomokkal, jelzett, m: 9,5 cm 2522214
11257
408
38000
Herendi porcelán harkály madár figura, fakopáncs, kézzel festett porcelán, jelzett, egészen apró kopásnyommal, m: 15 cm 2522208
11258
408
Herendi lány békával, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 9 cm 2526448
11259
408
50000
Zsolnay kopjás szivarváza, alapmázas fajansz, jelzés nélkül, Török János terv, repedt, mázrepedésekkel, m:34,5cm 2391700
11260
408
32000
Zsolnay porcelán mokkás készlet. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, eredeti dobozában, egy csészealj hiányzik 2526449
11261
408
32000
Zsolnay kaspó, alapmázas fajansz, jelzett, Kovács István terv, repedt, mázrepedésekkel, erősen kopott m:12cm, d: 16cm 2526452
11262
408
32000
Zsolnay kakas, eozin mázas fajansz, jelzés nélkül, Nádor Judit terv, mázrepedésekkel, erősen kopott, csorba m:20,5cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft