Porcelán Tételek száma: 371
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2524379
11311
408
Hollóházi viza pár, kézzel festett, jelzett, kopásokkal 23 cm 2478170
11312
408
Hollóházi kecsege pár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:22 cm 2524364
11313
408
Hollóházi porcelán vizapár, kézzel festett, jelzett, lepattanással, m: 22 cm 2522970
11314
408
Hollóházi vizet merítő nő, kézzel festett, jelzett, hibátlan , m: 18,5 cm 2526822
11315
408
Hollóházi porcelán sétáló lány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:24,5 cm 2526643
11316
408
Hollóházi porcelán balerina, kézzel festett, jelzett, minimális kopással, m: 14 cm 2522172
11317
408
Hollóházi vitorláshal. Kézzel festett porcelán. Kopott. jelzett . m: 16 cm 2522170
11318
408
Hollóházi kutya. Kézzel festett porcelán. Kopott. jelzett etikettel. m: 12 cm 2528034
11319
408
Hollóházi porcelán angyalka, jelzett, matricás, matricázási hibával, kis kopásnyomokkal, m: 9 cm 2527036
11320
408
Hollóházi kutyus, porcelán, kopott, mázhibás, jelzett, m: 4 cm 2522384
11321
408
Hollóházi porcelán harlekin bohóc kislánnyal, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, a bohóc süvege letört. m: 20 cm 2522243
11322
408
Hollóházi kutya, kézzel festett porcelán, kopásnyomokkal, jelzett, m: 14 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft