Porcelán Tételek száma: 371
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2528096
11372
408
Antik japán Satsuma jellegű váza 1910 körül, kézzel festett fajansz, jelzés nélkül, kopott, mázrepedésekkel, szájpereme restaurált m: 30 cm 2528118
11373
408
Copeland Spode fácán mintás vintage taesüteményes tálka, matricás fajansz, kopásnyomokkal, jelzett, 23,5x16cm 2528125
11374
408
Zhongguo Zhi Zao teáscsésze fedővel, kézzel festett porcelán, kopott, a fedélen apró csorba. Jelzett, m: 13 cm 2526742
11375
408
Johnson Bros. Glenwood angol fajansz leveses tányér szett, 6 db, máz alatti zöld matricás dekorral, cca 1900. Jelzett, kisebb kopásnyomokkal, mázrepedésekkel, d: 25 cm 2528872
11376
408
Franz Ant Mechlen szecessziós, óriás fajansz kaspó. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással. d: 26 cm 2506136
11377
408
Poema Artistic Cluj Napoca (Kolozsvár) , Cipész, festett porcelán, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 23 cm 2506124
11378
408
Poema Artistic Cluj Napoca (Kolozsvár) , Vadász kutyájával, festett porcelán, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 27 cm 2522992
11379
408
Fischer Emil mázas fajansz tál. Kézzel festett, jelzett, kis hajszálrepedéssel, apró lepattanással. d. 23 cm 2511080
11380
408
"Milléniumi-emlék, 1896" feliratú porcelán aufsatz, részben kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 12,5 cm 2523896
11381
408
Fűszertartó készlet, Nagy, retro fajansz készlet 3 hiányzó és két sérült fedéllel 2496882
11382
408
Victoria csehszlovák porcelán fűszertartó szett, 5 db-os. Matricás, irizáló réteggel, jelzett, kopottas, kis csorbával, m: 9 cm 2497658
11383
408
Olasz posztamens, kézzel festett porcelán, jelzett, sérült, m: 44 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft