Porcelán Tételek száma: 371
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2531732
11360
408
Aquincum porcelán mini csésze + jelzés nélküli figura. Kézzel festett, hibátlan. 3 cm, 9 cm 2466894
11361
408
Aquincum porcelán rózsa, kézzel festett, jelzett, sérülésekkel, m: 4 cm, h: 9,5 cm 2526891
11362
408
Kőbányai porcelán lámpa, kopott, jelzett, nem működik, m: 35 2522163
11363
408
Drasche/Kőbánya: Lány. Kézzel festett porcelán, kopott, jelzett. m: 17 cm 2532102
11364
408
Drasche női akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 19 cm 2532230
11365
408
Drasche női akt szobor. Fehér mázas, nagy méretű, Repedésekkel, restaurálásra 38 cm 2498104
11366
408
Drasche porcelán őzike figura, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 15,5x9,5 cm 2524784
11367
408
Neu-Wien 1928, porcelán dísztányér, jelzett, erősen kopott, d: 22 cm 2525982
11368
408
Copeland tortatál, matricás fajansz, kopott, mázrepedésekkel, jelzett, m: 11,5 cm, d: 24,5 cm 2526419
11369
408
Fischer Ignác tányér (Kakukk a fészekben), korának megfelelő kopásokkal és mázrepedésekkel, apró csorbákkal, repedésekkel. Jelzett. d: 25 cm 2526878
11370
408
Fischer Ignác tányér (Puttók), korának megfelelő kopásokkal és mázrepedésekkel, kopott, repedésekkel. Jelzett. d: 24,5 cm 2527493
11371
408
Gustav Klimt Collection dekoratív teáscsésze (2db) eredeti szív alakú dobozában. Porcelán, matricás A csók című festmény dekorjával díszítve. Jelzett. Hibátlan állapotban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft