Porcelán Tételek száma: 371
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2522169
11420
408
Kislány. Kézzel festett porcelán. Kopott. jelzés nélkül. m: 12 cm 2522171
11421
408
Tátott szájú hal. Kézzel festett porcelán. Kopott, csorba. jelzett . m: 8,5 cm 2529902
11422
408
Wedgewood dísztálka. Biszkvit porcelán, festett, jelzett, hibátlan, eredeti dobozában, d: 11 cm 2529921
11423
408
Thaiföldi porcelán dísztálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, eredeti tokjában, d: 11 cm 2530438
11424
408
MZ Altrohlau porcelán hamutál. Matricás, jelzett, kisebb kopásnyomokkal, néhány apró hibával, 13x13 cm 2524069
11426
408
Ens porcelán rózsás bonbonier, kézzel festett, jelzett, sérült, 12×10×9 cm 2526218
11427
408
Virágmintás porcelán csésze, indát formázó füllel. Kézzel festett, jelzés nélkül, kopott, a fül alján repedéssel, d: 8,5 cm 2525384
11428
408
Porcelán macska figura, kézzel festett, jelzett, kisebb kopásnyomokkal, m: 19 cm 2524797
11429
408
"Iris" Kerámia Iparvállalat Rt. Kolozsvár reklám feliratos, róka figurás porcelán tálka. Részben kézzel festett, jelzés nélkül, kisebb hibákkal, kopásnyomokkal, 17,5x11,5 cm 2530831
11430
408
Porcelán bögre matricás szerelmes jelenettel és gót betűs versikével, matricás, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, m: 9 cm, d: 8 cm 2505737
11431
408
Kis porcelán tétel: Herendi Tertia virágmintás porcelán tálka, kézzel festett, jelzett, hajszálrepedéssel, 13,5x9,5 cm + 2 db Zsolnay mini kiöntő, matricásak, jelzettek, az egyiken hajszálrepedéssel, m: 3,5 cm 2459256
11432
408
Cseh altwien bonbonierre, matricás porcelán, kopott, jelzett, m: 6 cm, d: 9 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft