MZ Altrohlau porcelán hamutál. Matricás, jelzett, kisebb kopásnyomokka... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/408/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~6/MZ-Altrohlau-porcelan-hamutal-Matricas-jelzett-kisebb-kopasnyomokkal-nehany-apro-hibaval~II2530438
2530438
11424
408
Leírás: MZ Altrohlau porcelán hamutál. Matricás, jelzett, kisebb kopásnyomokkal, néhány apró hibával, 13x13 cm
: karap_norbert