Porcelán Tételek száma: 371
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2392378
11275
408
Zsolnay porcelán mokkás készlet, matricás, jelzett, kis kopásokkal, a kiöntő teteje hiányzik 2522209
11276
408
Zsolnay Pécs fali tálka, eozin mázas, jelzett, kopott, d: 11 cm 2522210
11277
408
Zsolnay búzavirág mintás nagy tortatál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:30 cm 2522266
11278
408
Zsolnay porcelán kislány korsóval, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m:7,5 cm (tervező:Sinkó András) 2522269
11279
408
Zsolnay porcelán bordó virágmintás mini kaspó, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 6,5 cm 2522330
11280
408
Zsolnay pillangómintás porcelán tálka, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, d: 12 cm 2524066
11281
408
Zsolnay cinege, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m:9 cm 2524771
11282
408
Zsolnay virágmintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, szájpereménél sérült, kopásnyomokkal, m: 27 cm 2525547
11283
408
Zsolnay virág mintás váza. Kézzel festett, jelzett, repedt. 20 cm 2526835
11284
408
6 db Zsolnay lapos tányér. Matricás, jelzett, kis kopásokkal. d: 23,5 cm 2527615
11285
408
Zsolnay Pompadour teás csésze és csészealj, kézzel festett, kopásnyomokkal, jelzett, alj d: 15cm, csésze m: 6cm 2527613
11286
408
Zsolnay búzavirág mintás váza, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 16,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft