Porcelán Tételek száma: 371
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2523692
11263
408
26000
Zsolnay Nádor Judit retró váza 2db, kézzel festett porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, m: 12 cm 2523684
11264
408
36000
Zsolnay több tüzű váza, jelzett (Fürtös György terv), festő: Miss Ágnes Tóth. hibátlan, m: 10 cm 2526410
11265
408
Zsolnay korsós fiú. Eozinmázas porcelán fajansz, jelzett, 1930 körül, sérült, javított. m: 20 cm 2522762
11266
408
24000
Zsolnay porcelán váza. Kézzel festett, jelzett BWK. kopásokkal. 11 cm 2391779
11267
408
14000
Zsolnay kék-arany süteményes készlet, Kézzel festett, jelzett, egyik tányér szélén minimális kopás. d: 30 cm, 19 cm 2530993
11268
408
Zsolnay rózsamintás hiányos étkészlet, matricás porcelán, kopott, egyik tányér törött, Jelzett 2527490
11269
408
Zsolnay Tavasz mintás teáscsésze, kézzel festett porcelán, jelzett, hibátlan, alj d: 15cm, csésze m: 5,5cm 2527488
11270
408
Zsolnay Tavasz mintás bonbonnier, kézzel festett porcelán, jelzett, hibátlan, 8x8cm 2523681
11271
408
Zsolnay eozin váza, jelzett (Fürtös György terv), alján mázrepedésekkel, m: 10 cm 2522589
11272
408
Zsolnay 6 db mokkás csésze aljjal, 1 db mokkás kiöntő. Mázalatti kobaltkékkel festett virágok, máz feletti aranyozással, jelzett, kopásnyomokkal, pár csorbával. 2522788
11273
408
Zsolnay ugró szarvas (Jamboree 1933) hamutál. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan. 19x17 cm 2257578
11274
408
Zsolnay porcelán süteményeskészlet, hiányos, 1 db tálca, 5 db kistányér, matricás, jelzett, kopásokkal, d: 15 cm, 25 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft