Porcelán Tételek száma: 371
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2522176
11178
408
Herendi Viktória mintás, háncs nyomott kaspó. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal. d:18,5 cm, m: 13,5 cm 2522928
11179
408
Herendi Rotschild tálka. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal. 13x10 cm 2520998
11180
408
Herendi Rotschild mintás szív alakú bonbonniere, rózsákkal. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal. m: 11cm, d:14cm 2526377
11181
408
Herendi Oriental Garden mintás tálka, jelzett, ragasztott, kopott, 13,5x9,5cm 2526210
11182
408
Herendi tálka Fleurs des Indes mintás. Kézzel festett porcelán. Kopott. Jelzett. d: 14 cm 2524056
11183
408
Herendi áttört bonbonniere eperfogóval. Kézzel festett aranyozott porcelán. Jelzett. kopásnyomokkal. m: 10 cm, d: 9 cm 2522207
11184
408
Herendi CORB mintás áttört bonbonniere eperfogóval. Kézzel festett porcelán. Jelzett. kopásnyomokkal. m: 12 cm, d: 12 cm 2522174
11185
408
Herendi BFR (BOUQUET de FRUITS) mintás bonbonier, jelzett, kopott. m:9cm, d: 9,5cm 2530834
11186
408
Herendi (Óherendi) porcelán mélytányér, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, hajszálrepedéssel, d: 2530832
11187
408
Herendi (Óherendi) porcelán mélytányér, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, d: 23 cm 2530822
11188
408
Herendi (Óherendi) porcelán csészealj, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, d: 15,5 cm 2530828
11189
408
Herendi (Óherendi) porcelán süteményes tál, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, d: 20,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: