Porcelán Tételek száma: 371
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2532041
11166
408
Herendi kis méretű Viktória mintás porcelán urnaváza, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 9 cm 2532035
11167
408
Herendi Viktória mintás porcelán gyertyatartó füllel, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, Herendi karton dobozban, m: 8,5 cm 2526200
11168
408
Herendi Viktória mintás szalvétagyűrű. Kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, h: 2,5 cm 2527706
11169
408
Herendi Viktória mintás, fedeles hamutartó, réz szerelékkel. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, d: 13,5 cm 2527734
11170
408
Herendi Viktória mintás, fedeles hamutartó, réz szerelékkel. Kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 13,5 cm 2520994
11171
408
Herendi Viktória mintás áttört füles tálka, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, 14x10x5 cm 2527608
11172
408
Herendi porcelán Viktória mintás leveles tálka, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 14,5×8 cm 2526405
11173
408
Herendi Viktória mintás csengő, kézzel festett porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, m: 9 cm 2524061
11174
408
Herendi Viktória mintás bonbonniere rózsás fedéllel Kézzel festett, jelzett, rózsákon apró lepattanás, kopásnyomokkal. d: 8 cm 2522225
11175
408
30000
Herendi Viktória madaras kínáló, kézzel festett, jelzett, kopott, restaurált, 34x13x14cm 2522212
11176
408
Herendi Viktória mintás áttört porcelán kaspó, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 8,5 cm 2522211
11177
408
22000
Herendi Viktória mintás körmös mini váza, kézzel festett, jelzett, kopott, m:13cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft