Herendi áttört bonbonniere eperfogóval. Kézzel festett aranyozott porc... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/408/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~6/Herendi-attort-bonbonniere-eperfogoval-Kezzel-festett-aranyozott-porcelan-Jelzett-kopasnyom~II2524056
2524056
11183
408
Leírás: Herendi áttört bonbonniere eperfogóval. Kézzel festett aranyozott porcelán. Jelzett. kopásnyomokkal. m: 10 cm, d: 9 cm
: nagy_andras