Hollóházi porcelán Eduscho cukortartó doboz, matricás, jelzett, kis ko... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/408/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~6/Hollohazi-porcelan-Eduscho-cukortarto-doboz-matricas-jelzett-kis-kopasnyomokkal-m-10-cm~II2524490
2524490
11333
408
Kikiáltási ár:
1 800 Ft 4,86 EUR , 5,29 USD
Leírás: Hollóházi porcelán Eduscho cukortartó doboz, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 10 cm
: karap_norbert