Porcelán Tételek száma: 371
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2530778
11469
408
Körmöcbányai? Új Tátrafüred feliratos fajansz kenőcsös tégely. Kézzel festett, sérült. 6,5 cm 2511055
11470
408
4800
Román porcelán virágos díszkosár, kézzel festett, jelzett, virágokon kis lepattanásokkal, 32×19 cm 2511180
11471
408
Virágmintása porcelán váza, jelzett, matricás, kopásnyomokkal, m: 24 cm 2511178
11472
408
4600
Kínai porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 35 cm 2511158
11473
408
Kínai porcelán bölcs, kézzel festett, jelzés nélkül, sérült, m: 15 cm 2511044
11474
408
Kézzel festett rózsás porcelán gyertyatartó, jelzés nélkül, rózsákon lepattanásokkal, m: 24,5 cm 2511005
11475
408
Részeges román porcelán figura, kézzel festett biszkvit, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 19,5 cm 2495698
11476
408
dr. Futóné Rácz Ilus. Kézzel festett porcelán tálka. Jelzett, kopásokkal. d: 15 cm 2314066
11477
408
Vegyes porcelán és kerámia tétel, kopásnyomokkal, sérülésekkel 2449764
11478
408
Keleti jellegű porcelán bonbonierre, matricás, kopott. d: 11cm 2530940
11479
408
Díszkaspó, kézzel festett és aranyozott porcelán, rózsamotívummal és fekete fonddal. jelzés nélkül, kopott, máz repedt. m: 17 cm, d: 17 cm 2530370
11480
408
Historizáló porcelán tál, antik jelenetekkel. Matricás, jelzés nélkül, kopásokkal. 40x27 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft