Díszkaspó, kézzel festett és aranyozott porcelán, rózsamotívummal és f... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/408/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~6/Diszkaspo-kezzel-festett-es-aranyozott-porcelan-rozsamotivummal-es-fekete-fonddal-jelzes~II2530940
2530940
11479
408
Leírás: Díszkaspó, kézzel festett és aranyozott porcelán, rózsamotívummal és fekete fonddal. jelzés nélkül, kopott, máz repedt. m: 17 cm, d: 17 cm