Aquincumi porcelán kislány macival, kézzel festett, jelzett, kisebb ko... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/408/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~6/Aquincumi-porcelan-kislany-macival-kezzel-festett-jelzett-kisebb-kopasnyomokkal-m-14-5-cm~II2526595
2526595
11359
408
Leírás: Aquincumi porcelán kislány macival, kézzel festett, jelzett, kisebb kopásnyomokkal, m: 14,5 cm
: pelikán_kristóf