Hollóházi Karácsony mintás váza m:22cm, tálka 14x12cm, gyertyatartó m:... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/408/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~6/Hollohazi-Karacsony-mintas-vaza-m22cm-talka-14x12cm-gyertyatarto-m4-5cm-Matricas-porcel~II2528031
2528031
11307
408
Kikiáltási ár:
20 000 Ft 54,05 EUR , 58,82 USD
Leírás: Hollóházi Karácsony mintás váza m:22cm, tálka 14x12cm, gyertyatartó m:4,5cm. Matricás porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, gyári kartondobozban.
: karap_norbert