Porcelán Tételek száma: 214
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2400144
11190
395
Hüttl porcelán dísztányér jelenettel, részben kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, d: 19 cm 2401520
11191
395
Szent István, Hollóházi Jurcsák László által tervezett porcelán kép, matricás, hibátlan, dekoratív keretben, 25x20 cm 2398247
11192
395
14000
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza, matricás, jelzett, hibátlan, m: 30 cm 2398224
11193
395
Hollóházi Szász Endre tervezte tányér, matricás, jelzett, minimális kopással, d:20 cm 2401476
11194
395
Hollóházi Szász Endre által tervezett porcelán kép, matricás, hibátlan, fa keretben, 15x15 cm 2397586
11195
395
Hollóházi matyó menyecske. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 11 cm 2402759
11196
395
Hollóházi porcelán teás készlet. Matricás, jelzett, hibátlan. 2402782
11197
395
Hollóházi, a Herendi Viktória mintához hasonló gyertyatartó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 20 cm 2400539
11198
395
Hollóházi porcelán kancsó, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, alsó peremén csorbával, apró mázhibákkal, m: 22 cm 2403648
11199
395
Hollóházi porcelán hegedűs kisfiú, kézzel festett, jelzett, apró kopással, m: 14,5 cm 2397474
11200
395
Hollóházi porcelán térdelő akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 29 cm 2396002
11201
395
Hollóházi népi mintás porcelán pálinkás készlet díszdobozban. Matricás, jelzett, hibátlan. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft