Porcelán Tételek száma: 214
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2394606
11262
395
Levelet formázó, békás porcelán hamutál, jelzés nélkül, hajszálrepedésekkel, apró lepattanásokkal. d: 14 cm 2395242
11263
395
Goebel - Vincent Van Gogh porcelán tálka. Limitált széria (Artis Orbis). Levonóképes, jelzett, hibátlan. 19,5x16 cm 2395246
11264
395
Limoges Japán mintás porcelán hamutál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 16x20 cm 2395230
11265
395
Kis méretű japán satsuma váza. Kézzel festett, jelzett, mázrepedéssel 7,5 cm 2395915
11266
395
Echt Kobalt porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 9 cm 2395936
11267
395
6 db Chodziez lengyel porcelán fagylaltos kehely. Matricás, jelzett, kopásokkal d:13,5 cm m : 11,5 cm 2395111
11268
395
Daimler automobilt ábrázoló fali csempe. Matricás, jelzett, hibátlan. 15x15 cm 2398646
11269
395
Koreai porcelán vázácska áttört alsó résszel, részben kézzel festett, jelzés nélkül, apró mázhibákkal. m: 15 cm + Tálka, mázas kerámia, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, m: 3 cm, d: 6,5 cm 2398636
11270
395
Wilhelmsburg porcelán bonbonniere áttört peremmel, részben kézzel festett, jelzett, apró mázhibákkal. Karton dobozban. 7x20x16 cm 2350148
11271
395
Kínai porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, m: 36 cm 2319230
11272
395
Wood & Son postahivatal mintás porcelán country stílusú teáskanna. Matricás, jelzett, alján hajszál repedéssel 23 cm 2318619
11273
395
Wallendorf labdázó puttók, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 14 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft