Porcelán Tételek száma: 214
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2402183
11226
395
Drasche porcelán jegesmedve, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 9 cm 2402213
11227
395
Drasche "art-deco" zerge. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 7 cm 2400798
11228
395
Rosenthal váza, jelzett, kis kopásnyomokkal, 18×13 cm 2345080
11229
395
13000
Rosenthal porcelán mokkás készlet 6 személyes. Matricás, jelzett, több kisebb sérüléssel 2344014
11230
395
Rosenthal porcelán teás készlet 6 személyes. Matricás, jelzett, egyik csésze sérült, egy csésze hiány. 2402776
11231
395
James Kent angol porcelán kiöntő. Matricás, jelzett, direkt mázrepedésekkel. 19 cm 2402814
11232
395
4 személyes mokkás készlet kis tálcával. Formaszámmal jelzett, matricás, kis kopásokkal 2402778
11233
395
Sarreguemines fajansz teáskanna, kiöntő. Levonóképes, jelzett, hibátlan. 23 cm 2402808
11234
395
Fine bone China mini kiöntő. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 11x8,5 cm 2402745
11235
395
Villeroy & Boch kaktuszos kaspó alátéttel. Mtricás, jelzett, hibátlan. d: 8 cm, m: 7,5 cm 2400311
11236
395
Alt Wien fajansz bonbonniere, kézzel festett jelenettel. Jelzett, hajszálrepedéssel d: 11 cm 2382037
11237
395
50000
Moritz Zdekauer 9 személyes porcelán étkészlet + 9 db lapos tányérral. Komplett, sok tállal, kézzel festett, jelzett, két darabon kisebb hibával: kis szószos teteje javított, egyik lapos tányéron mázrepedés. Összességében szép állapotú készlet. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft