Porcelán Tételek száma: 214
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2402646
11202
395
Hollóházi porcelán sirály, kézzel festett, jelzett, apró mázhibákkal. m: 21 cm 2402285
11203
395
Hollóházi labdán egyensúlyozó medve. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 8,5 cm 2402581
11204
395
Hollóházi kulacs "Egészséggel töltse pihenését" felirattal, matricás, jelzett, hibátlan. 24 cm 2402580
11205
395
Hollóházi népviseletbe öltözött lány, kézzel festett, jelzett, gyári mázhibával, m:28 cm 2402578
11206
395
Hollóházi matyó népviseletes fiú. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 30 cm, 2402577
11207
395
9 db Hollóházi és Drasche porcelán figura, nagyrészt halak, madarak. Kézzel festettek, nagyrészt hibátlanok. 2402576
11208
395
Hollóházi nyuszi pár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:7 cm 2402569
11209
395
Hollóházi varrónő népviseletben, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 24 cm 2402568
11210
395
Hollóházi párnát tartó népviseletes lány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:27 cm 2400126
11211
395
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza, zöld mázzal. Matricás, jelzett, minimális kopással, m: 19,5 cm 2400150
11212
395
Hollóházi porcelán korsós lány, kézzel festett, jelzett, ragasztásnyommal, m: 27,5 cm 2336936
11213
395
Hollóházi porcelán süteményes tál és 6 db tányér, jelzett, matricás, kis kopásokkal, d: 9 cm, 30 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft