Porcelán Tételek száma: 214
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2397492
11166
395
Zsolnay kutya (terv: Niemayer Vilmos). Kézzel festett, jelzett, hibátlan.10 cm 2395390
11167
395
Zsolnay térdelő akt, festetlen porcelán, jelzett, hibátlan, m: 22cm 2395387
11168
395
Zsolnay virág mintás bonboniere, matricás, porcelán, jelzett, kopott, m: 4cm 2395368
11169
395
Zsolnay búzavirág mintás porcelán kaspó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 7 cm, d: 6 cm 2395393
11170
395
Zsolnay virág mintás gyertyatartó, kézzel festett porcelán, jelzett, hibátlan, m:15 cm 2395620
11171
395
Zsolnay virág mintás porcelán váza. Kézzel festett, jelzett (Rubinszki Rita), hibátlan m:27 cm 2243854
11172
395
46000
Zsolnay tanácsköztársasági vörös katona. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 41 cm 2402303
11173
395
Zsolnay pillangó mintás porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 16 cm 2402280
11174
395
Zsolnay birkózó medvék, kézzel festett, jelzett (Markup Béla), hibátlan, m: 31 cm 2401538
11175
395
Zsolnay bonbonniere. Nagyatádi artézi fürdő képével. Matricás, jelzett, kis kopással d: 9 cm 2402590
11176
395
24000
Zsolnay porcelán mokkás készlet. Matricás, jelzett , kevés kopással. Egy alátét hiányzik 2305020
11177
395
Zsolnay nagyméretű kézzel festett porcelán szalonnázó juhász szobor, jelzett, hibátlan, 34x15x22 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft