Porcelán Tételek száma: 214
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2398364
11130
395
Herendi virág mintás, rózsa díszes kis ékszeres dobozka. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal d 7x4,5 cm 2402654
11131
395
Herendi régi virág mintás porcelán mokkás csésze 6 db + kiöntő. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal. 2402948
11132
395
80000
Herendi Eton mintás hat személyes mokkás készlet. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 2397229
11133
395
Herendi Eton mintás cipőcske. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 10 cm 2400013
11134
395
Herendi porcelán mini nyúl figura, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 2,5 cm, h: 3 cm 2395461
11135
395
Herendi Terus Rust (TSHH) bonboniere, kézzel festett, jelzett, kopott aranyozással , javított 12x9,5 cm 2395480
11136
395
60000
Herendi zöld virág mintás mokkás készlet. Kézzel festett, jelzett, kopott. 2152227
11137
395
22000
Zsolnay porcelán szalonnázó paraszt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 35 cm 2401475
11138
395
Herendi Terus Rust mintás gyertyatartó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 15 cm 2402716
11139
395
Herendi zöld virág mintás porcelán mokkás csésze és alj, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, csésze m: 5,5 cm, csésze alj d: 11 cm 2402572
11140
395
Herendi csipkebogyó mintás cukordoboz. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 16 cm, d: 13 cm 2402571
11141
395
Herendi rózsa. Kézzel festett, jelzett, kis lepattanásokkal. 8x8 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft