Herendi porcelán mini nyúl figura, kézzel festett, jelzett, kopásnyomo... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/395/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Herendi-porcelan-mini-nyul-figura-kezzel-festett-jelzett-kopasnyomokkal-m-2-5-cm-h-3-cm~II2400013
2400013
11134
395
Leírás: Herendi porcelán mini nyúl figura, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 2,5 cm, h: 3 cm
: karap_norbert