Porcelán Tételek száma: 214
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2400301
11117
395
60000
Herendi Viktória mintás, griff madaras, áttört díszváza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 35 cm 2380180
11118
395
100000
Herendi Rotschild mintás kínáló készlet. 5 + 2 db, tál és tálca. Komplett. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással. d: 38 cm
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
2400298
11119
395
3200
Herendi Indiai kosár mintás váza. Kézzel festett, jelzett (175. jubileumi) hibátlan. 14 cm 2398350
11120
395
Herendi zöld Apponyi mintás fonott kosárka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, díszdobozzal d: 11,5 cm 2400300
11121
395
24000
Herendi porcelán Déryné, kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 22 cm 2346303
11123
395
Herendi virág mintás hamutál, jelzett (1839-1939 jubileumi jelzés), kisebb csorbával, d: 14,5 cm 2395412
11124
395
Herendi virág mintás, tálka, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 9,5 cm 2400303
11125
395
Herendi virág mintás tojás formájú bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal. 17x11 cm 2400299
11126
395
Herendi virág mintás talpas váza. Kézzel festett, jelzett hibátlan. m: 13 cm, d:14 cm 2398352
11127
395
Herendi virág mintás tálka Kézzel festett, jelzett, hibátlan,15x8,5 cm 2398381
11128
395
Herendi virág mintás tálka. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 13,5 x9 cm 2398342
11129
395
Herendi virág mintás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 9,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft