Porcelán

Tételek száma: 214

Herendi fekete virág mintás levél formájú tálka. Kézzel festett, jelzett, kopott aranyozással 24x20 cm
11142.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Herendi nyúl, kézzel festett, jelzett, apró gyári barna pöttyel, m: 14 cm
11143.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
11144.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
176,47
Herendi régi, Eton mintás teás készlet. Kézzel festett, jelzett, a teáskanna sérült, hiányos
11145.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
176,47
11146.

Kikiáltási ár:
300 000 Ft
810,81
882,35
Herendi kék virágmintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 21 cm
11147.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Herendi porcelán turul, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 21 cm
11148.

Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,49
94,12
Zsolnay antik historizáló, áttört díszváza, cca 1878-1890. Kézzel festett, jelzett ( máz alatti kék családi pecsét), sérült, hiányos. 18,5 cm
11149.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
29
Zsolnay váza. Op-art szerű díszítéssel. Kézzel festett, jelzett, kis kopással az aranyozáson. 27 cm
11150.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
31
Porcelán tálka, IV. Károly képmásával áttört, matricás, jelzés nélkül, kopott aranyozással. d: 12,5 cm
11151.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
11
Zsolnay eozin mázas borospohár, szüretelő asszony díszítéssel. Jelzett, a mázon néhány hajszálrepedéssel, apró hibával. m: 16 cm
11152.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Zsolnay eozin mázas tál, rák és kígyófej díszítéssel, jelzett, apró kopásokkal, d: 29 cm
11153.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft