Porcelán Tételek száma: 214
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2402570
11142
395
Herendi fekete virág mintás levél formájú tálka. Kézzel festett, jelzett, kopott aranyozással 24x20 cm 2363558
11143
395
Herendi nyúl, kézzel festett, jelzett, apró gyári barna pöttyel, m: 14 cm 2363346
11144
395
60000
Herendi régi, Eton mintás mokkás készlet. Kézzel festett, jelzett, egy csészén két aljon hajszálrepedéssel, kanna fedelén lepattanással. 2363366
11145
395
60000
Herendi régi, Eton mintás teás készlet. Kézzel festett, jelzett, a teáskanna sérült, hiányos 2363387
11146
395
300000
Kikiáltási ár:
300 000 Ft
2299230
11147
395
Herendi kék virágmintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 21 cm 2299266
11148
395
32000
Herendi porcelán turul, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 21 cm 2397792
11149
395
Zsolnay antik historizáló, áttört díszváza, cca 1878-1890. Kézzel festett, jelzett ( máz alatti kék családi pecsét), sérült, hiányos. 18,5 cm 2398752
11150
395
30000
Zsolnay váza. Op-art szerű díszítéssel. Kézzel festett, jelzett, kis kopással az aranyozáson. 27 cm 2395273
11151
395
Porcelán tálka, IV. Károly képmásával áttört, matricás, jelzés nélkül, kopott aranyozással. d: 12,5 cm 2399853
11152
395
Zsolnay eozin mázas borospohár, szüretelő asszony díszítéssel. Jelzett, a mázon néhány hajszálrepedéssel, apró hibával. m: 16 cm 2396022
11153
395
50000
Zsolnay eozin mázas tál, rák és kígyófej díszítéssel, jelzett, apró kopásokkal, d: 29 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft